circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Кушугумі знов напали на приймальню депутатів партії Володимира Буряка

17.02.2021, 18:13

text
Поділитися:

Вхідні двері тільки-но встигли полагодити, і ось знов — камінь у скло. Удар прийшовся точно у вивіску з графіком роботи. Також невідомі розписали стіну. Зазвичай в цьому приміщенні приймають громадян депутат обласної ради Дмитро Майстро та депутатка селищної ради Вікторія Гамаюнова. Самі народні обранці обидва інциденти пов’язують зі своєю депутатською діяльністю.

Дмитро Майстро вважає напади на приймальню цілеспрямованими акціями. Каже, останнім часом активно відстоював питання щодо неможливості закриття Кушугумської лікарні та ще деяких закладів. На думку депутата, це цілеспрямовані акції, направлені на залякування та перешкоджання депутатській діяльності. Пов’язані вони з його активною діяльністю у громаді, захистом інтересів жителів щодо медичного обслуговування та категорична позиція щодо неможливості закриття лікарні, бібліотек та клубів. Комусь це дуже не подобається. Дмитро Майстро вважає, що, можливо, до цих незаконних дій щодо нього та громадської приймальні причетне діюче керівництво Кушугумської селищної ради. Враховуючи те, що від певних осіб в бік депутата лунали систематичні погрози і так звані “привіти”.

Натомість в сільраді причетність до інцидентів заперечують. Кажуть, аби знайти хуліганів, звернулись до поліції.

За фактом вчинених хуліганських дій поліцією наразі відкрито кримінальне провадження, правопорушників шукають. Тим часом «Партія Володимира Буряка «Єднання» виступила із заявою, у якій закликала керівників правоохоронних органів області взяти під особистий контроль розслідування цієї події, а також вжити всіх необхідних профілактичних заходів з метою недопущення подальших перешкоджань діяльності депутатів місцевих рад незалежно від їх політичної приналежності. Діяльність же громадської приймальні буде найближчим часом відновлена, пообіцяв Дмитро Майстро. Також депутати обласної ради від політичної партії Володимир Буряка «Єднання» готують відповідні звернення до всіх правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: