circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Кирилівці скоротилася кількість крадіжок

02.07.2021, 09:53

text
Поділитися:

Вдруге з початку курортного сезону, за ініціативою очільника ГУНП в Запорізькій області Миколи Лушпієнка, у Кирилівці відбулась робоча зустріч з підприємцями, які надають послуги відпочиваючим на узбережжі Азовського моря, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Розглядалися питання, що стосуються безперешкодного ведення підприємницької діяльності, взаємодії з правоохоронними органами, охорони публічної безпеки та порядку а також профілактики правопорушень впродовж курортного сезону 2021. В обговоренні актуальних тем, разом з Миколою Лушпієнко взяли участь: заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Павло Карабута, Голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв, начальник відділення поліції в річковому порту «Запоріжжя» Сергій Шмітько, керівництво Мелітопольського районного управління, а також Євген Слабишев – керівник станції поліцейської діяльності № 1 у селищі Кирилівка.

Зустріч проходила у форматі діалогу і кожен з присутніх мав можливість особисто задати питання головному поліцейському Запорізької області. Директори баз відпочинку, а також місцеві підприємці, які прийшли на зустріч, виказали задоволеність організацією роботи поліцейських. За їх думкою, постійна наявність на вулицях достатньої кількості патрулів правоохоронців, певною мірою дисциплінує відпочиваючих і є профілактикою правопорушень. Крім цього, гості Кирилівки відчувають себе більш захищеними, бачачи активну роботу поліції.

Зі слів Кирилівського селищного голови Івана Малєєва, у зрівнянні з минулорічними сезонами, значно зменшилась кількість майнових злочинів. Він також відзначив, що на теперішній час налагоджена тісна співпраця з керівництвом станції поліції у селищі Кирилівка та всі робочі питання вирішуються ефективно.

Під час зустрічі, від підприємців не надійшло жодної скарги щодо перешкоджання веденню бізнесу з боку правоохоронців чи інших осіб.

Здебільшого, присутніх цікавили питання, що стосуються роботи в умовах карантину, розгляду наданих до поліції заяв, а також форм протидії правопорушенням, частина з яких трапляється, коли відпочиваючі перебувають у стані алкогольного сп’яніння.

На усі питання керівник запорізької поліції надав кваліфіковану відповідь та роз’яснив норми діючого законодавства. Крім того, він наголосив, що поліція зробить усе можливе задля того, щоб у цьому році підприємці не відчували тиску не від кого: «Якщо мені або моїм підлеглим надійде інформація щодо порушення законних прав підприємців, невідкладно будуть проводитись всебічні перевірки. Підприємці повинні кормити тільки свої сім’ї та сплачувати податки державі».

Разом з цим, він закликав представників бізнесу працювати в законному полі, оформити усю необхідну дозвільну документацію і не боятись перевірок.

Наприкінці зустрічі, начальник ГУНП в Запорізькій області в черговий раз підкреслив, що найголовніше завдання працівників поліції це профілактика правопорушень та організація безпечного відпочинку людей, які приїхали на оздоровлення до моря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: