circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Кирилівці відпочивальників охоронятимуть 200 поліцейських

20.05.2021, 09:03

text
Поділитися:

За ініціативою очільника поліції області Миколи Лушпієнка, в Кирилівці організовано зустрічі керівників від влади, очільників правоохоронних відомств з жителями місцевої громади, підприємцями та представниками ЗМІ. На меті заходу було обговорення підготовки до курортного сезону 2021 і забезпечення комфортного та безпечного відпочинку громадян, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Участь в обговоренні взяли керівники Запорізької обласної прокуратури Віктор Приходько та Управління СБУ в Запорізькій області Борис Безрукий, а також Голови Мелітопольської районної і Кирилівської селищної ради Ігор Судаков та Іван Малєєв.

Іван Малєєв зазначив, що забезпечення безпеки відпочиваючих, жителів та представників бізнесу під час курортного сезону — одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед усіма службами Кирилівки у період пандемії та дотримання карантинних заходів.

«Від місцевої влади теж багато чого залежить. Нам треба організувати та надати усі умови для розміщення приданих сил поліції, медиків та інших спецслужб. Минулий рік довів, що плідна співпраця між правоохоронними органами та селищною радою призвела до позитивних результатів. В нас є велика надія на правоохоронні органи на допомогу у боротьбі із незаконною торгівлею. Торгівлі повинно бути меньше, а незаконної не повинно бути зовсім», – підкреслив Іван Малєєв.

Звертаючись до присутніх, Ігор Судаков зазначив, що перед стартом курортного сезону, посадовці від влади та правоохоронці повинні напрацювати чіткі плани взаємодії, оновити плани оповіщення один одного, щоб у період масового літнього відпочинку, злагоджено реагувати на різні ситуації і порушення. Крім цього, Ігор Судаков наголосив: «Сьогодні ми перебуваємо в умовах пандемії. Тому необхідно забезпечити виконання всіх протиепідемічних норм, які є в нас сьогодні. У районній державній адміністрації створена комісія щодо підготовки до оздоровчого сезону. Ми будемо перевіряти і контролювати як підготовку, так і проходження сезону».

У своїй промові керівник обласної поліції Микола Лушпієнко нагадав жителям Кирилівської громади та підприємцям про ситуацію навколо місцевого бізнесу, яка раніше мала місце. Від осіб певної категорії страждали всі підприємці. «Як очільник поліції області я намагався зробити, щоб у 2020 році бізнес і люди, які працюють у бізнесі, не відчували тиску не від кого», – зазначив начальник главку поліції.

Він також навів кілька даних з курортного сезону у 2020 році. «В минулому році по регіону – 4 кримінальні провадження з затриманими особами, які вчинили злочини, передбачені ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України – це незаконне володіння вогнепальною зброєю. Ви знаєте, що тут були певні «розборки», стрільба. Ми встановили винних осіб і вони притягуються до відповідальності», – розповів Микола Лушпієнко. Також за літній період 2020 поліцейськими складено більше 1400 протоколів різного напрямку: за порушення правил торгівлі – 170 протоколів; за порушення господарської діяльності близько 60, за дрібне хуліганство – 30 та 14 протоколів складено у курортній зоні за фактами домашнього насильства.

Начальник Головного управління поліції повідомив, що в період літнього сезону 2021 року для охорони правопорядку у курортній зоні буде залучено понад 200 працівників поліції з інших територіальних підрозділів Запорізької області і 13 працівників патрульної поліції з Києва, які прибудуть зі своїм транспортом та оснащенням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: