circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У лавах запорізьких лікарів поповнення

22.06.2018, 15:02

text
Поділитися:

Мистецтво рятувати життя. У Запорізькому медуніверситеті випускний відсвяткували студенти факультетів “Лікувальної справи”, “Стоматології” та “Фармацевтики”. Хлопці та дівчата протягом шести років навчались тонкощам медицини. І тепер стали інтернами. Незабаром будуть проходити практику на своєму першому місці роботи. Привітати випускників прийшли їхні старші наставники, викладачі та рідні.

Замість білих халатів – вечірні сукні та костюми. У місцевому Палаці культури студенти-медики відзначають випускний. Останні 6 років вони вчилися робити все можливе для того, аби пацієнти їм довіряли. Марина Проценко завершила навчання в медуніверситеті з відзнакою. Зізнається: з дитинства мріяла стати лікарем. Але ніколи не думала, що навчання буде настільки складним. Тепер вона – майбутній дерматовенеролог. Каже, навчання було складним, але і веселим водночас.

Привітали випускників і викладачі. Зізнаються – для них ця подія радісна, але й одночасно сумна, адже доводиться прощатися з найкращими студентами. Після вручення дипломів та всіх привітань майбутні лікарі готуватимуться до наступного святкування вже з рідними групами. Адже дуже скоро на них чекатиме тривала лікарська практика та складання медичної присяги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: