circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У лікарнях Мелітополя наявні ковідні ліжка для хворих з інших населених пунктів

14.04.2021, 14:09

text
Поділитися:

Про це стало відомо під час робочої наради Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації із керівництвом медичних закладів Мелітополя, присвяченої розвитку медичної мережі міста і новоутвореного укрупненого Мелітопольського району.

Завдяки своєчасним карантинним обмеженням та зупинці громадського транспорту, захворюваність на коронавірус у мелітопольській громаді стабілізувалася. За минулу добу виявлено лише 39 підтверджених випадків (проти 525 у Запоріжжі). У той же час середня завантаженість лікарень по Запоріжжю перевищує 70%, а у 7-й та 9-й міських лікарнях перевищує 90%.

У Мелітополі, завдяки вчасному впровадженню карантинних обмежень і ретельному контролю за їх дотриманням, спостерігається значно краща картина: із 450 «ковідних ліжок» у територіальному медичному об’єднанні на сьогодні заповнено лише 28%, вільно понад 320 ліжко-місць, вісімдесят відсотків із яких забезпечено киснем.

– У нас сьогодні є вільні місця, а також необхідний кадровий та технічний потенціал, щоб у важкі часи приймати хворих із інших громад, в тому числі можемо підтримати колег із обласного центру, які опинились у надзвичайно складній ситуації, – відзначив в.о. начальника відділу охорони здоров’я Мелітопольської міської ради Сергій Селевич.

Також учасники наради обговорили аспекти транспортування хворих до Мелітополя з інших населених пунктів, координації дій медичних і транспортних служб у цьому важливому питанні.

– «Коронавірус – це наша спільна біда. Медики області готові підтримати одне одного, рятуючи життя і здоров’я наших земляків, – наголосив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: