circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У лікарнях Запорізької області оновлюють приймальні відділення

23.12.2020, 08:31

text
Поділитися:

Стан капітального ремонту приймальних відділень обговорили учасники наради, яку провів голова облдержадміністрації Олександр Старух. Участь у нараді взяли заступники голови Віталій Кардаш та Олена Теряєва, головні лікарі медичних закладів.

Згідно ініціативи Президента, визначено 9 опорних лікарень в Запорізькій області для проведення капітального ремонту приймальних відділень та їх забезпечення сучасним медичним обладнанням. Виділена державна субвенція на суму 72 млн грн. Кошти з держбюджету надійшли у повному обсязі.

Через карантинні обмеження та епідемію будівництво на деяких об’єктах розпочалося значно пізніше запланованого. Проте, на сьогодні на деяких територіях будівельні роботи виходять на фінішну пряму. Роботи в окремих відділеннях завершаться у 2021 році.

Так, у м. Запоріжжі наступного року після реконструкції будуть відкриті прийомні відділення у лікарнях №5 та №9. Зокрема, у міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги наближається до завершення перший етап реконструкції приймально-діагностичного відділення. Виконано близько 80% першого етапу реконструкції. Другий етап запланований на 2021 рік. Наступний етап – закупівля та встановлення обладнання.

У Мелітопольській багатопрофільній лікарні майже завершені внутрішні будівельні роботи. Завершити будівництво планується наприкінці грудня-2020.

У м. Енергодар ремонтні роботи завершені на 80%. Орієнтовно у середині січня планується встановлення сучасного медичного обладнання.

У м. Пологи до кінця 2020 року будівельні роботи планується виконати на 75%.

Реконструйовані приймально-діагностичні відділення мають стати міні-лікарнями з сучасним обладнанням, де мешканці області зможуть отримати оперативну та якісну медичну допомогу. Тут буде реанімація, операційні, палати для хворих.

Подивитись, як триває реконструкція в режимі онлайн можна на сайті https://bigbud.zoda.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: