circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У лікарнях Запорізької області відбулись масштабні навчання

19.02.2021, 08:41

text
Поділитися:

18 лютого у містах Бердянськ, Приморськ, Енергодар, Пологи та смт Велика Білозерка пройшли спільні спеціальні об’єктові тренування в закладах охорони здоров’я щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

З метою організації дієвої системи взаємного інформування та спільних дій рятувальники провели відпрацювання на територіях КНП БМР «Бердянське ТМО», КП «Приморська ЦРЛ», КНП «Спеціальна медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради, КП « Пологівський ЦПМСД» та КНП «Центральна лікарня» Великобілозерської сільської ради.

У практичній частині, відповідно до тактичного задуму, у приміщеннях закладів охорони здоров’я сталося займання. В рамках тренувального навчання було оперативно та в повному обсязі відпрацьовано алгоритм реагування закладів на надзвичайну подію, пов’язану з виникненням пожежі. У ході заходів рятувальники одночасно з ліквідацією загорянь, врятували умовних постраждалих та провели евакуацію спільно з персоналом.

Після закінчення практичної частини, з працівниками закладів співробітники ДСНС провели бесіди з питань дотримання пожежної безпеки, а також як діяти у разі пожежі, та відпрацювали спільний алгоритм дій з керівництвом та працівниками щодо запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: