circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У лісництвах Запорізької області відбулася масштабна висадка дерев

20.10.2020, 08:40

text
Поділитися:

У рамках Всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України» 17 жовтня відбулась акція «1 000 000 дерев за 24 години». Запорізька область долучилася до Всеукраїнської акції, яка відбулася у всіх куточках України. Акція мала привернути увагу суспільства до всіх екологічних проєктів та щоденної праці лісових господарств.

До осіннього висаджування лісу разом з лісівниками приєдналися представники органів влади, громадськість, активісти, діти.

Працівниками Бердянського лісгоспу було висаджено на площі 2 га чотири тис. шт. сіянців гледичії та маслинки вузьколистої поблизу с. Стульнево Чернігівського району Запорізької області. Також приєдналися до участі у акції представники фермерських господарств.

Державним підприємством «Запорізьке лісомисливське господарство» було висаджено на площі 2,6 га 12,4 тис. шт. сіянців ясеня зеленого у Новомиколаївському лісництві. Разом з підприємством приєдналися до участі в акції небайдужі громадяни с. Терсянка. В Олександрівському лісництві на площі 0,4 га було висаджено 0,1 тис. шт. декоративних хвойних та листяних порід самшита, туї та ялівця.

Колектив Кам’янсько-Дніпровського лісового господарства спільно з педагогічним колективом навчально-виховного комплексу «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» також долучилися до акції. На території Кам’янсько-Дніпровського навчально-виховного комплексу було висаджено 35 саджанців берези, 35 саджанців горобини чорноплідної, 30 саджанців гібіскуса. Також в Іванівському лісництві силами колективу ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» було висаджено 9,4 тис. шт. сіянців гледичії та аморфи на площі 2 га.

На території Богатирського лісництва з дня нагоди 175 річчя створення ДП «Мелітопольський лісгосп» було висаджено алею ялівця віргінського в кількості 175 дерев. Також в урочищі Переможне на площі 4,5 га висаджено 19 тис. шт. сіянців дуба черешчатого, акації білої, вяза дрібнолистого, та різних порід чагарників.

На території Старо-Бердянського лісництва було висаджено алею дубів в кількості 175 дерев.

Працівниками Семенівського лісництва ДП «Мелітопольський лісгосп» було висаджено на площі 4 га 16,8 тис. шт. сіянців дуба черешчатого, акації білої, вяза дрібнолистого.

Державне підприємство «Пологівське ЛМГ» також приєдналось до акції. На території Василівського і Більманського лісництв відбулась посадка саджанців. Було висаджено більше 15 тис. дерев.

Весь посадковий матеріал, який висаджувався в рамках акції, вирощений у власних лісорозсадниках державних підприємств.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: