circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У магазинах Павло-Кічкасу відбувся карантинний рейд

04.11.2021, 14:45

text
Поділитися:

В умовах напруженої епідситуації мобільні групи також продовжують контролювати роботу запорізьких підприємців. Цього разу перевірка відбувалася у Заводському районі.

Чи слідкують підприємці за температурою у працівників, як часто прибирають, чи мають маски й антисептики та чи знають, як правильно утилізувати використані засоби індивідуального захисту – все це щоденно перевіряють спеціальні мобільні групи. Також поліцейські звертають увагу на наявність у персоналу сертифікатів про вакцинацію.

Представники Заводської райадміністрації кажуть, що більшість закладів вже проінспектовані. В деяких з них здійснюють повторні перевірки для того, аби впевнитись у виконанні рекомендацій та виправленні порушень.

– На сьогодні вже перевірено більше 220 об’єктів, складено 16 протоколів на порушників, які не дотримувались заходів. І також складаються довідки про порушення для виконання. Тобто, мобільною групою, робочою групою проводиться більше роз’яснювала робота щодо дотримання цих обмежень, – зазначив заступник голови Заводської рай адміністрації Юрій Кулак.

Представники мобільної групи наголошують на необхідності дотримання карантинних обмежень та закликають підприємців ставитися більш сумлінно до власного здоров’я та безпеки відвідувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: