circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітополі коштом бюджету побудують басейн

19.09.2019, 12:18

text
Поділитися:

Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян.

Зокрема, було розглянуто актуальне для області питання перерозподілу доведеного обсягу коштів Державного фонду регіонального розвитку з метою їх ефективного використання.

Елла Слепян пояснила необхідність перерозподілу коштів в обсязі 20,1 млн грн з проєкту термомодернізації будівлі головного корпусу Запорізької обласної клінічної лікарні.

Як уточнили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, цей проєкт затверджено до фінансування з двох джерел: ДФРР та державної субвенції у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення країни (Наказ Мінрегіону України від 01.08.2019 № 175).

Згідно з Порядком та умовами надання цієї субвенції подвійне фінансування одних і тих же компонентів проєктів за рахунок коштів з інших джерел, у тому числі коштів ДФРР, не допускається.

За підсумками засідання комісією прийнято рішення спрямувати вивільнені кошти в обсязі 20,1 млн грн на будівництво водноспортивного комплексу (плавального басейну) в м. Мелітополь.

Відповідне рішення регіональної комісії було направлено до Мінрегіону України. У Києві на позачерговому засіданні міжвідомчої комісії пропозиції Запорізької області погоджено. Відповідне урядове рішення про затвердження перерозподілу коштів очікується найближчим часом.

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, у 2019 році на будівництво басейну в м. Мелітополь буде спрямовано 60,2 млн грн, у т.ч.: 24,3 млн грн – кошти ДФРР; 30 млн грн – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятиметрових басейнів (на 13.09.2019 надійшло 12,4 млн грн, касові видатки – 4,5 млн грн (36 % від надходжень); 5,9 млн грн – співфінансування з бюджету м. Мелітополь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: