circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітополі побудують новий басейн

16.01.2019, 12:14

text
Поділитися:

Територію для будівництва водноспортивного комплексу (плавального басейну) по вул. Ярослава Мудрого у місті Мелітополь Запорізької області оглянув голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами Мелітопольського міського голови Сергія Мінька, нині в Мелітополі функціонує два комунальних заклади спортивного профілю (дві дитячо-юнацькі спортивні школи), де у 12 відділеннях різними видами спорту займаються 1440 вихованців, а також в місті працює стадіон «Спартак». Ці установи є фундаментом розвитку масового та резервного спорту, але, не маючи міського плавального басейну, жителі Мелітополя і прилеглих районів не мають можливості для розвитку своїх спортивних здібностей у водних видах спорту.

Оскільки ефективний всебічний розвиток спорту неможливий без розвитку водних видів спорту, з огляду на численні звернення громадськості, питання будівництва плавального басейну в Мелітополі вже не один десяток років особливо гостро стоїть на порядку денному не тільки мелітопольської громади, а й регіону в цілому.

За словами Костянтина Бриля, кошторисна вартість реалізації проекту становить 78,5 мільйонів гривень. І для бюджету міста ця сума є непідйомною. Тож в майбутньому передбачено 10% співфінансування з міського бюджету. Інші кошти – потрібно буде відшукувати в обласному та державному бюджетах.

– Терміни реалізації цього проекту – кілька років. Та нині ми маємо розпочати роботу, аби в майбутньому просити допомоги з держбюджету, а також народних депутатів України. Зараз ми докладемо максимум зусиль, аби на найближчій сесії облради була розглянута можливість виділення 5 мільйонів гривень для початку будівництва. Вважаю, що об’єднавши всі зусилля ми можемо сподіватись на реалізацію такого масштабного проекту. А в тому, що у Мелітополі потрібен міський басейн, я не маю сумнівів. Тим паче, що тут поруч навчальні заклади та житлові будинки. Тож від занять спортом виграє вся громада, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: