circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітополі придбали найбільше в області квартир для дітей-сиріт

22.01.2020, 08:58

text
Поділитися:

У рамках робочої поїздки до Запорізької області Мелітополь відвідала міністр соціальної політики України Юлія Соколовська та її заступник Віталій Музиченко. Представників міністерства супроводжували перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров та народний депутат України Сергій Мінько.

Посадовці відвідали дитячий будинок сімейного типу − сім’ю Максименко, в якій виховується семеро дітей з притулку і інтернату. Квартира для родини в 2018 році була придбана державним коштом в новобудові на вул. Бадигіна. Батьки і семеро дітей проживають у 9-кімнатній квартирі та займають майже весь поверх.

Крім того, міністр зайшла в гості до сиріт, які оселилися в цій же новобудові.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року в Мелітополі, ключі від 23-х квартир отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Зазначимо, що Мелітополь займає лідерські позиції в Україні за кількістю виділеного дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, житла. Роботу із закупівлі житла для дітей пільгових категорій місцева влада веде з 2016 року. За цей період було придбано 56 квартир для дітей-сиріт.

Також Юлія Соколовська ознайомилась з роботою Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у м. Мелітополь. Це один із перших в Україні Центрів комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю з відділеннями для дітей і для повнолітніх осіб з інвалідністю.

− Я рада запрошенню відвідати Запорізьку область. Ми сьогодні побували на багатьох об’єктах соціального спрямування. Це і розвиток соціальної громади, і розвиток сервісу на рівні ОТГ. Ми багато працюємо над розвитком реабілітаційних послуг, зокрема для дітей. Не менш важливий напрямок – це розвиток програм надання житла дітям-сиротам та розвиток сімейних форм виховання, якому буде і надалі приділятися значна увага, − відзначила, підбиваючи підсумки робочої поїздки, Юлія Соколовська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: