circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітополі розпочав роботу інтерактивний навчальний центр ДСНС

01.03.2021, 11:24

text
Поділитися:

26 лютого відбулась презентація першого в Україні інтерактивного навчального центру для дітей та молоді у Мелітополі, який відкрили на базі Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Участь у відкритті взяли керівництво Головного управління ДСНС, представники органів місцевої та районної влади, громадських об’єднань, волонтери, журналісти.

«Відкриття Центру дасть змогу налагодити якісну просвітницьку роботу з молодим поколінням. Проведення занять для дітей в інтерактивній формі поліпшить сприйняття необхідної інформації про найголовніше – власну безпеку.

Крім того, отримані знання та практичні навички як діяти в екстрених ситуаціях, сприятимуть їхній обізнаності, і як підсумок дадуть змогу запобігти подіям, які ставлять під загрозу життя і здоров`я людей, призводять до значних матеріальних збитків. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями і завдяки плідній просвітницькій роботі нам вдасться зберігати тенденцію зниження трагічних наслідків надзвичайних подій.

Дякуємо за реалізацію цієї суспільно-важливої ініціативи» – зазначив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Геннадій Педаш.

Ідею створення підтримала Мелітопольська міська рада та громадська правозахисна організація «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ». Разом з ними Мелітопольське міськрайонне управління направило проєктну пропозицію для участі у конкурсі грантів «Зміцнення громадської безпеки у вибраних громадах Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької та Луганської областей» за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За результатами конкурсу проєкт отримав грант. Загальний бюджет проєкту складає 801 000 грн.

Метою створення інтерактивного навчального центру є підвищення рівня особистої і громадської безпеки населення. У рамках проєкту проведені ремонтні роботи, закуплені меблі, обладнання, манекен – тренажер для навчання домедичній допомозі, зошити та канцелярія. Завдяки встановленому екрану з проектором є можливість показувати дітям ролики про безпеку життєдіяльності

Співробітники Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області пройшли тренінг з інтерактивних підходів роботи з дітьми та молоддю з урахуванням вікових особливостей дитини. Після відкриття центру фахівці ДСНС проводитимуть інтерактивні заняття для дітей та молоді, що включатимуть екскурсію до пожежної частини та інтерактивної сесії в навчальному центрі.

Інноваційність Інтерактивного навчального центру для дітей та молоді полягає в тому, щоб у мешканців громади змінити підход до власної безпеки, сприяти підвищенню рівня довіри до пожежно – рятувальних підрозділів. Щоб у кожного рятувальник асоціювався не тільки, як допомога при небезпечних подіях, а і як допомога у запобіганні небезпечним подіям. Щоб кожен мешканець Мелітопольського району з дитинства знав не тільки як діяти в надзвичайних ситуаціях, а і як запобігти подіям, які ставлять під загрозу життя і здоров`я населення та призводять до завдання матеріальних збитків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: