circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітополі триває оновлення лікарні

13.05.2019, 15:32

text
Поділитися:

Про це повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. За його словами, загальна вартість реконструкції 2-ї міськлікарні в лікарню інтенсивних методів лікування становить близько 27 мільйонів гривень. З них у 2018 році за сприяння народного депутата України Марії Іонової з державного бюджету було виділено 4 мільйони гривень субвенції на соціально-економічний розвиток. Ще 10 мільйонів гривень було виділено у 2019 році з обласного бюджету.

– Нині на об’єкті виконано 40% будівельно-монтажних робіт. Це дуже важливий об’єкт для Запорізької області, адже Мелітополь є центром госпітального округу, який, крім міста, включає Приазовський, Мелітопольський, Якимівський і Веселівський райони. Реконструкція медичного закладу, яка виконується в рамках створення єдиної лікарні інтенсивних методів лікування, дозволить поліпшити надання стаціонарної медичної допомоги, удосконалити маршрути пацієнтів і зробити медичні послуги доступнішими для жителів міста і прилеглих районів. В оновленій лікарні інтенсивних методів лікування отримуватимуть допомогу хірургічні, кардіологічні, неврологічні та травматологічні хворі, – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

На першому поверсі лікарні будуть розташовані відділення невідкладної допомоги, анестезіології, реанімації, травматології та приймального покою. На другому поверсі – кардіологічне та неврологічне відділення; на третьому поверсі – хірургічне відділення; на четвертому – операційне та хірургічне відділення; на п’ятому – травматологічне й операційне відділення з нейрохірургічними ліжками.

За даними Мелітопольської міської ради, реконструкція терапевтичного корпусу 2-ї міськлікарні почалася 16 липня 2018 року.

У процесі реконструкції здійснюється заміна всіх комунікацій, а також ремонт і закупівля нового обладнання та меблів. Наразі завершено залиття стяжки, штукатурка стін, облицювання підлоги, заміну вікон, заміну каналізаційних, електричних і теплових мереж. На сьогодні на 45% виконано фарбування 3-го і 5-го поверхів та роботи з облаштування двох пандусів. Триває ремонт 1-го, 2-го і 4-го поверхів, облаштування ще одного пандуса. До листопада 2019 року планується облаштувати вентиляцію, встановити пожежну сигналізацію, замінити двері, виконати фарбування стін і стель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: