circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітополі відбувся захист студентських розробок з інформтехнологій

05.04.2019, 12:33

text
Поділитися:

На базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на розгляд галузевої конкурсної комісії представлено 73 наукові роботи від студентів 36 закладів вищої освіти з різних регіонів України. Галузева конкурсна комісія, до складу якої увійшли провідні науковці університетів України, здійснила подвійне сліпе рецензування наукових робіт переможців І туру конкурсу, сформувавши рейтинговий список учасників і визначивши авторів найцікавіших і найоригінальніших досліджень.

У Мелітопольському виші під час конференції також відбулося урочисте відкриття STEАM-лабораторії. У Департаменті пояснили, що метою діяльності лабораторії є створення організаційно-педагогічних умов для поглибленої науково орієнтованої та науково-технічної підготовки здобувачів освіти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки; формування STEАM-компетентностей та цифрових компетентностей, які визначають конкурентоспроможність особистості на ринку праці.

Основними завданнями лабораторії будуть: створення умов для введення нових курсів природничо-математичних дисциплін в обов’язкову та вибіркову складову навчальних планів; формування і розвиток навичок науково-дослідної та інженерної діяльності, ранньої професійної самовизначеності і усвідомлення професійного вибору здобувачів освіти; популяризація STEАM-освіти, STEАM-професій, винахідницької, науково-прикладної, творчої та дослідницької діяльності здобувачів освіти; пропагування результатів науково-технічної творчості; участь у науково-дослідних, освітніх, культурних програмах та заходах, спрямованих на підтримку STEM-освіти в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: