circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітопольському районі ремонтують сільські дороги

23.04.2018, 13:34

text
Поділитися:

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в Мелітопольському районі. Насамперед очільник регіону ознайомився зі станом автодороги в с. Новопилипівка та поспілкувався з місцевим населенням. Найактуальнішим питанням на сьогодні є об’єднана територіальна громада та вибори її очільника. Адже без змін територія не зможе побачити розвитку.

Як повідомив Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, від жителів Новопилипівки неодноразово надходили прохання щодо проведення ремонтних робіт.

Зважаючи на важливість цієї ділянки дороги, сільський голова с. Семенівка Андрій Єрмоленко звернув на неї увагу місцевої та обласної влади. За словами Андрія Єрмоленка, щодо необхідності ремонту цього автошляху звернення надійшли від близько 150 осіб. Тож він подякував обласній владі за оперативне реагування та увагу до проблем на місцях.

У свою чергу, головний інженер ПП «АБЗ» Сергій Мороз повідомив, що першочергову увагу підприємство приділятиме саме якості робіт.

Костянтин Бриль зазначив, що в цьому році оновленню доріг у регіоні приділятиметься особлива увага.

– Нині «Облавтодор» уже уклав договір з асфальтобетонним заводом, завдяки чому на приватному підприємстві вже приступили до ремонту дороги. Новий асфальт буде покладено на площі 3,3 тисячі кв. м. Загальний кошторис цього ремонту складає 2 мільйони гривень. Та це лише невелика частина того, що заплановано в Запорізькій області. Так, на ремонт та утримання доріг місцевого значення Запорізька область цього року отримає 479 мільйонів 704,9 тисячі гривень субвенції з державного бюджету. Ці кошти будуть розподілені пропорційно до кілометражу автошляхів у районах, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: