circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітопольському районі триває об’єднання громад

19.04.2019, 12:28

text
Поділитися:

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об’єднання територіальних громад Новенської, Фруктівської сільських рад Мелітопольського району Запорізької області у Новенську сільську об’єднану територіальну громаду Мелітопольського району з адміністративним центром у селищі Нове.

Новенська сільська об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у селищі Нове розташовуватиметься в межах Мелітопольського району Запорізької області та до її складу ввійдуть територіальні громади сіл Данило-Іванівка, Піщанське, Тащенак та селищ Нове, Зелене та Садове Новенської сільської ради, сіл Долинське, Кирпичне, Ромашки, Удачне та селища Фруктове Фруктівської сільської ради.

Об’єднання в Новенську сільську територіальну громаду відбувається відповідно до перспективного плану формування територій громад Запорізької області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 938-р (зі змінами).

Іншим розпорядження голови обласної державної адміністрації затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об’єднання територіальних громад Семенівської, Новгородківської, Новомиколаївської та Полянівської сільських рад Мелітопольського району Запорізької області в Семенівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Семенівна.

Семенівська сільська об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у селі Семенівка розташовуватиметься в межах Мелітопольського району Запорізької області та до її складу ввійдуть територіальні громади сіл Семенівка, Обільне, Рівне та Тамбовка Семенівської сільської ради, сіл Новгородківка, Високе, Маяк, Новоякимівка та селищ Малий Утлюг і Степне Новгородківської сільської ради, сіл Новомиколаївка, Зеленчук, Першотравневе, Південне, Східне та селища Трудове Новомиколаївської сільської ради, сіл Полянівка, Верховина, Золота Долина, Лазурне, Мар’ївка Полянівської сільської ради.

Об’єднання в Семенівську сільську територіальну громаду відбувається не за перспективним планом формування територій громад Запорізької області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 938-р (зі змінами).

За повідомленням Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, тепер покриття Мелітопольського району об’єднаними територіальними громадами сягає 58% його площі. Згідно з перспективним планом у районі передбачено створення шести ОТГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: