circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Мелітопольському районі відкрили новий спортивний майданчик

05.03.2019, 13:52

text
Поділитися:

У с. Костянтинівка Мелітопольського району відбулося подвійне свято: відкриття нового спортивного майданчика, а принагідно у сільському будинку культури відзначили Масляну. Розділив святковий настрій з жителями села та привітав з цими подіями голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, а також представники влади області та Мелітопольщини.

– Хочу подякувати всім за співпрацю, адже це реальний приклад ефективного використання коштів депутатського фонду. Вважаю, що всі депутати на своїх територіях мають виконувати ті запити, які перед ними ставлять люди. Дужа важливо, щоб у Костянтинівці розвивалися спорт та культура, освіта і медицина, це буде найкращим прикладом ефективного втілення в життя реформи децентралізації влади. Тож бажаю, аби ваші спортивні майданчики та будинок культури і надалі дарували дитячі посмішки та щасливі обличчя, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Завдяки плідній співпраці влади і громади в Костянтинівці успішно реалізовано частину проекту «Будівництво спортивних майданчиків та благоустрій території». Відтепер жителі, а також гості Костянтинівки мають можливість відвідувати новий спортивний майданчик загальною площею 360 м² та займатися на 11 сучасних тренажерах.

На будівництво майданчика було витрачено близько 300 тис. грн., з яких 50% — кошти Костянтинівської сільської ради, 50% — депутатський фонд депутата Запорізької обласної ради. Для реалізації проекту комунальним підприємством «Костянтинівське» забезпечено розроблення, виготовлення та установлення воркаут майданчика. При виборі тренажерів та спортивних споруд перевагу було надано найкращому та найсучаснішому обладнанню, а також тому, який не має дублювання.

Крім цього, в рамках проекту «Будівництво спортивних майданчиків та благоустрій території» були проведені роботи з установлення огорожі трьох майданчиків для заняття баскетболом, волейболом та міні-футболом, придбано покриття для них, яке буде укладено щойно стабілізуються погодні умови, аби не допустити порушення технологічного процесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: