circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У мерії Запоріжжя обговорили нові методи очищення стокових вод

13.10.2017, 14:02

video text
Поділитися:

У малому залі міської ради починається робоча зустріч з іноземними гостями. Вони представники Датського агентства з міжнародного розвитку бізнесу та фінансів. Приїхали обговорити перспективи співробітництва. Основне питання – застосування нових технологій очищення стокових вод. Міський голова Володимир Буряк зазначає: цей проект важливий для міста і для КП “Водоканал”.

Мулові майданчики це спеціальні ділянки для накопичення відходів після очищення стокових вод. Зараз вони переповнені. Ця проблема існує не один рік. Вирішити її обіцяють допомогти датські спеціалісти. Спільно із запорізькими комунальниками планують розробити проект з утилізації мулових відходів. Для цього задіюватимуть сучасні технології.

Міський голова зазначив: ця зустріч лише початок діалогу. Роботи багато. Треба визначити технологію переробки мулу, строки реалізації проектів та умови фінансування.

Зараз питання переробки мулу активно опрацьовується датською і запорізькою сторонами. Окрім екологічної теми,обговорили на зустрічі і питання розвитку інфраструктури. Зараз у Запоріжжі впроваджується програма “Безпечне місто”, триває проект будівництва нового терміналу для аеропорту.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: