circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Міносвіти задоволені темпами впровадження Нової української школи на Запоріжжі

24.03.2021, 10:03

text
Поділитися:

До Мелітополя з робочою поїздкою завітала заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова. Посадовицю зустрічали заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов та міський голова Іван Федоров.

Віра Рогова ознайомилася з лабораторіями та інноваційним науково-освітнім простором Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького, взяла участь у міжнародному форумі «Класична наука для Нової української школи», відвідала заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, зустрілась з освітянами області.

Посадовиця зазначила, що Запорізька область є однією із найкращих за створенням оптимальної мережі закладів освіти. Особливу подяку Віра Рогова висловила освітянській спільноті Мелітополя, яка активно впроваджує реформу загальної середньої освіти «Нова українська школа», використовує інноваційні педагогічні технології, розробляє нові стандарти харчування для дітей, оновлює матеріально-технічну базу харчоблоків і робить все, щоб навчатися було легко, безпечно та цікаво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: