circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У міськлікарні №9 добігає кінця перший етап ремонту приймального відділення

25.11.2020, 17:13

text
Поділитися:

Всередині травматологічного корпусу, де розташується приймальне відділення, будівництво триває повним ходом. Підрядники вже утеплили стіни, замінили інженерні мережі та вікна. Розпочали монтаж киснепроводу, систем вентиляції та пожежної безпеки. Крім цього, у деяких приміщеннях продовжують оздоблювальні роботи. Зокрема, в реанімаційних палатах.

Також тут облаштують маніпуляційні кабінети. А от в іншому блоці зараз зводять приміщення для операційного блоку з ангіографом, ізолятор та ресепшн. Поруч з ним облаштують діагностичні кабінети.

Після завершення першої черги будівельники візьмуться за реконструкцію вхідної частини приймального відділення. Нагадаємо, такі масштабні реконструкції стартували, коли Запоріжжя долучилось до урядової програми будівництва сучасних приймально-діагностичних відділень на базі українських лікарень. Таким чином у закладах, які надають невідкладну допомогу, а саме у 9-тій та 5-тій міських лікарнях, створять сучасні відділення. Потрапивши туди, пацієнт отримає необхідну допомогу у короткий термін. Адже за проектуванням усі життєво важливі огляди, діагностика та операційні будуть поруч. Однак вчасне завершення будівельних робіт залежатиме від стабільного державного фінансування.

У зв’язку з тим, що другу чергу реконструкції планують виконати лише наступного року, а епідситуація з кожним днем погіршується, міський голова Володимир Буряк схвалив рішення облаштувати у цьому крилі додаткові реанімаційні палати для хворих на коронавірус. Це зроблять після закінчення першої черги.

Другу чергу реконструкції у закладі планують розпочати у 2021-му році. Вона передбачає облаштування реанімаційних з ангіографом, МРТ та кабінетів лікарів — кардіолога, лора, хірурга, офтальмолога та інших вузьких спеціалістів. Після остаточного завершення будівництва відділення оснастять і необхідною технікою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: