circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У міському фотоклубі відкрилась персональна виставка світлин Аліни Петрашиної

09.12.2020, 16:10

text
Поділитися:

Ще студенткою вона працювала дитячим аніматором, згодом — у відділі освіти, та все змінилось із народженням дитини. Саме тоді Аліна Петрашина відчула в собі поклик взяти до рук фотокамеру і почати знімати. Спочатку власну дитину, потім — інших. Процес виявився настільки захоплюючим, що наразі Аліна вже не уявляє свого життя без камери. Фотографує винятково дітей на першому році життя. Більшість світлин — у чорно-білому стилі.

А ось зовсім інші світлини. Тут Аліна виказує своє ставлення до проблем екології. Молоді матусі у білому вбранні, схожому на поліетиленову плівку, разом з малечею поринають в атмосферу індустріальних пейзажів. Моделей на фотосесію довго шукати не довелось. Запоріжанки одразу відгукнулися.

Фотографією Аліна займається близько 2-х років. І за цей час авторці вдалося знайти свій власний почерк. У запорізькій фотоспільноті її вважають відкриттям року.

ПолишАти захоплення дитячою фотографією Аліна не збирається. Навпаки — лише заглиблюватись в тему. У планах фотографині, зокрема, створити проект, спрямований на популяризацію грудного вигодовування, продовжувати теми екології та історичного екскурсу у взаємини батьків та дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: