+3°

У міськраді нагороди за високі досягнення отримали вихованці ДЮСШ “Локомотив”

11.12.2019, 19:47

У Запорізькій міській раді триває підбиття підсумків спортивного року. Черговими гостями стали спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи “Локомотив”. Під час урочистої зустрічі свої відзнаки за досягнення у 2019 отримали представники одразу 3-х видів спорту.

Нинішній рік для спортсменів цієї школи пройшов на позитивній ноті. У трьох видах спорту “залізничники” здобули медалі як на національній, так і на міжнародній арені. Каноїст Артем Четвертак став бронзовим призером чемпіонату Європи, а на першості планети здобув срібну медаль. Боксер Ігор Шаров переміг на престижному міжнародному турнірі в Азербайджані, а легкоатлети Ян Конящий та Олександр Нічик піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату України.

Особливо напруженим видався 2019 для 17-річного каноїста Артема Четвертака. З невеликою перервою він взяв участь у 2-х престижних міжнародних турнірах. В середині липня Артем у складі парної четвірки здобув бронзову медаль чемпіонату Європи, що проходив у Чехії. А вже у серпні вийшов на старт чемпіонату світу. Тут Четвертак і компанія привезли додому срібну нагороду.

Ці результати стали можливими завдяки тому, що дитячо-юнацька спортивна школа “Локомотив” має досить потужну інфраструктуру. У спортсменів всі необхідні умови для тренувань. І ця база постійно розвивається.
Під час зустрічі у міськраді спортсмени школи “Локомотив” отримали не тільки почесні грамоти. Їм також вручили додаткове екіпірування та спортивне харчування. Це має дати поштовх для того, щоб і в наступному році локомотивівці привозили нагороди з турнірів як національного, так і міжнародного масштабу.