circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У містах Запорізької області почали відключати опалення

16.04.2021, 10:31

text
Поділитися:

Підсумки проведення опалювального сезону 2020/2021 років підбили під час селекторної онлайн наради щодо стану справ у галузі житлово-комунального господарства області, яку провів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко.

Опалювальний сезон в області завершується, середньодобова температура перевищує 8 градусів тепла більше 3 діб на всій території області, тому згідно діючих нормативних документів органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо завершення опалювального сезону. В той же час станом на 14.04.2021 в роботі залишалось 43% котельнь, опалювалось 80% житлових будинків, 69% закладів охорони здоров’я та дошкільних закладів освіти, 47% закладів освіти.

Віталій Литвиненко відзначив, що уже сьогодні повинна розпочатись підготовка до наступного опалювального періоду 2021/2022 років. В першу чергу необхідно вирішувати проблемні питання, які можуть створити загрозу для своєчасного початку та сталого проходження наступного опалювального сезону.

По перше, це заборгованість теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ, яка на сьогодні складає 1,4 млрд грн та протягом опалювального сезону зросла на 47%. Така ситуація може призвести до неотримання підприємствами теплопостачання області номінацій на постачання природного газу.

Заборгованість населення за послуги теплопостачання та гарячу воду на сьогодні складає 1 млрд 842 млн грн, сплата якої дозволить теплопостачальним підприємствам розрахуватись за спожитий природний газ у повному обсязі. У зв’язку з цим органам місцевого самоврядування та відповідним комунальним підприємствам рекомендовано активізувати роз’яснювальну роботу серед населення та вживати інших заходів по зменшенню існуючої заборгованості населення за послуги теплопостачання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: