circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У місті нагородили інтернів, які брали участь у боротьбі з коронавірусом

07.10.2020, 18:03

text
Поділитися:

З 1-го вересня понад 200 запорізьких інтернів брали участь у забезпеченні карантинних заходів у місцевих школах та університетах. Здійснювали температурний скринінг та надавали необхідні медичні консультації. По завершенні практики найактивніших із них зібрали у стінах медуніверситету. Майбутні лікарі ділилися зі своїми знайомими та викладачами набутими навичками та враженнями від роботи.

Натомість співробітники університету розповіли: вже котрий рік поспіль заклад активно співпрацює з містом. На базі міських лікарень знаходяться навчальні кафедри вишу, що дає можливість майбутнім лікарям не тільки отримувати необхідні теоретичні знання, але й відточувати лікарські навички на практиці. Прикладом цьому стала і допомога в організації карантинних заходів у навчальних закладах.

Під час зустрічі з майбутніми лікарями та представниками університету міський голова подякував інтернам, які активно долучилися до роботи у час пандемії. Зазначив, з міського бюджету понад 2 мільйони гривень було виділено для забезпечення виконання карантинних вимог у школах. Тож завдяки спільним зусиллям міста та майбутніх медиків у Запоріжжі вдалося організувати безпечний навчальний процес.

Інтернів, які брали участь у протиепідемічних заходах та допомагали освітянам, Володимир Буряк відзначив листами подяки. Під час спілкування наголосив, цьогоріч понад 100 мільйонів гривень із міської скарбниці спрямували на боротьбу із коронавірусом. Зокрема — на придбання апаратів штучної вентиляції легенів, антисептики та засоби індивідуального захисту. Загалом же за останні 5 років місто виділило чималі кошти на оновлення та розвиток міських лікарень. Були створені належні умови праці для медперсоналу. Закупили також нове обладнання для лікування та діагностики.

По завершенні ж урочистої частини працівники університету ознайомили з умовами, в яких відбувається навчання майбутніх медиків та продемонстрували сучасні технології, які застосовують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: