circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У місті оновили відділення для реабілітації дітей з інвалідністю

03.07.2019, 11:13

text
Поділитися:

Особливі умови для особливих дітей. У місті розпочне працювати оновлене відділення для реабілітації дітей з інвалідністю. За 3 роки у центрі зробили капітальний ремонт, закупили усю необхідну техніку та спеціальне обладнання для фізичної та психологічної реабілітації дітей. Як змінився заклад, приїхав подивитися міський голова Володимир Буряк разом із представником своєї команди Анатолієм Пустоваровим.

Раніше цей заклад працював на базі школи “Основа”, а вже з завтрашнього дня центр для реабілітації дітей з інвалідністю працюватиме за новою адресою — проспект Соборний, 182-а. Всередині великі просторі кімнати, безліч іграшок і спецобладнання. Саме в таких умовах працівники закладу тепер допомагатимуть особливим дошкільнятам адаптуватись в суспільстві. Ознайомитися з роботою центру під час урочистого відкриття приїхали міський голова Володимир Буряк та його заступник Анатолій Пустоваров.

З малечею будуть займатись психологи, дефектологи, логопеди, реабілітологи та педагоги. У центрі проходитимуть не лише корекційну реабілітацію, але й готуватимуться до школи. Для цього тут створили усі умови: в кожній кімнаті є комплекти настільних розвиваючих ігор, спеціальні дощечки для розвитку моторики рук, мислення, пам’яті та логіки.

Особливістю цього центру став сучасний реабілітаційний та ортопедичний комплекс “Клітка”. Завдяки йому діти, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, можуть тренувати ті види м’язів, які раніше не були задіяні. З’явились у центрі й вертикалізатори. З їх допомогою діти із вадами опорно-рухового апарату зможуть сидіти чи стояти.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров додав: цей заклад більш націлений на допомогу дітям саме з проблемами опорно-рухового апарату. Тож зараз одна з головних умов — зробити так, аби малеча після реабілітації повністю соціалізувалась.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, новий центр дозволить не лише зменшити навантаження з інших районів, але й дасть можливість надавати допомогу у комфортних та якісних умовах. Окрім цього, мер дав доручення Анатолію Пустоварову винести на сесію питання щодо збільшення зарплати для працівників центру. Щорічно у таких центрах проходять реабілітацію понад 400 дітей. Дізнатись додаткову інформацію щодо роботи центру можна у керівництва закладу. Він розташований по проспекту Соборному, 182-а.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: