circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У місті триває будівництво Ситуаційного центру

14.09.2018, 15:21

text
Поділитися:

Безпека понад усе. У місті триває будівництво Ситуаційного центру у рамках проекту “Безпечне місто”. Там будуть стежити за тим, що відбувається у місті і фіксується на відеокамерах. Офіс знаходитиметься у Дніпровському районі. Зараз підрядники завершують реконструкцію зовнішньої частини будівлі. Паралельно із цим, активно встановлюють камери спостереження, дані яких вже використовують правоохоронці. Хід будівництва та реалізацію програми проконтролював міський голова Володимир Буряк.

Реконструкція будівлі, у якій розташується так званий Ситуаційний центр, розпочалася восени минулого року. Тоді на його створення та закупівлю необхідного обладнання виділили понад 100 мільйонів гривень. Більше 40 додали цьогоріч. Як проходить будівництво – перевіряє міський голова Володимир Буряк.

Поки ж будівництво триває, тут вже повним ходом працює так званий мобільний центр обробки даних. Він збирає інформацію із 18 камер, які вже встановили у рамках програми “Безпечне місто”, та надсилає отримані дані правоохоронцям. Наразі підрядники вже завершують зовнішні роботи. Після чого візьмуться за монтаж покрівлі. Аби у холоди будівництво на об’єкті не припинялось.

Головною фішкою закладу стане відеостіна із вмонтованими дисплеями розміром 4 на 6 метрів. На них виводитимуть зображення з різних куточків міста.

Володимир Буряк зазначив, що “Безпечне місто” – це масштабний та значущий для міста проект. Його створили задля безпеки запоріжців та зниження рівня злочинності. Під час його розробки переймали світовий досвід використання аналогічних систем. Мер впевнений: у майбутньому така розробка зробить місто більш привабливим для туристів та інвесторів.

Також у майбутньому на базі Ситуаційного центру планується зосередити контакт-центр 15-80 та ліфтову диспетчерську службу. Одночасно із завершенням будівництва працівники будуть здійснювати і монтаж необхідного обладнання, частину якого вже придбали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: