+3°

+3°

У місті триває регулярний чемпіонат Запорізької любительської футбольної ліги

25.09.2019, 16:50

Триває регулярний чемпіонат Запорізької любительської футбольної ліги на штучному покритті. У змаганнях беруть участь 9 команд Вищої ліги. Грають за коловою системою. Для них цей турнір є розігрівом перед змаганнями, котрі невдовзі розпочнуться в залі. Втім завзятість боротьби на полі СК “Мотор” надає поєдинкам усіх рис повноцінного старту, де немає місця розслабленості.

Запоріжпромгруп” наразі є лідером Запорізької любительської футбольної ліги серед команд Вищої ліги. У своєму 15-му матчі підопічні Володимира Ганзоленка зустрілися з оріхівським “Максстроєм”, який бореться за трійку лідерів. Однак досить швидко гравці у чорних формах вийшли вперед. На 5-й хвилині рахунок відкрив Олександр Фролов.

Гості з Оріхова дуже старалися конкурувати з фаворитом старту, але відновити рівновагу в цій грі їм не судилося. На 19-й хвилині перевага команди Запоріжпромгрупподвоїлася завдяки голу Віктора Рибалка.

На початку другого тайму Микита Шпигар скоротив відставання, втім довго різниця в один мяч не тривала. За хвилину Віктор Рибалка оформив дубль, а на 30-й свій другий мяч забив Олександр Фролов, чим поставив остаточну крапку в матчі – 4:1, на користь Запоріжпромгруп”.

Зазначимо, що даний чемпіонат є традиційним і має конкретні цілі та завдання. На цю мить Запоріжпромгруп має 40 очок. Із грою в запасі на другому місці Мангал, у якого 35 пунктів. На третій сходинці Максстрой”, котрий теж має в запасі матч. У оріхівіців 21 бал, що дорівнює двоочковій перевазі над найближчими переслідувачами – “Таврією Інтайм і Лотосом”.