circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У місті відбулася 39-та сесія Запорізької молодіжної ради

20.08.2020, 18:56

text
Поділитися:

До порядку денного 39-ї сесії Запорізької молодіжної ради увійшло 5 питань. Основними стали підбиття підсумків роботи молодих депутатів за останні шість місяців та формування бюджету вже на наступний рік. У планах зробити міські молодіжні заходи ще біль масштабними та яскравими.

На початку засідання до присутніх звернувся і сам міський голова. Зазначив, саме завдяки активній позиції молодіжної ради місту вдається реалізовувати низку молодіжних програм. Завдяки цьому Запоріжжя продовжує змінюватись та ставати більш комфортним саме для молоді.

Попри цьогорічні складнощі із наповненням скарбниці через коронавірус місто продовжить підтримку запорізької молоді. Міський голова Володимир Буряк зазначив, за останні кілька років у 3,5 рази вдалося збільшити фінансування міської програми молодіжного кредитування на житло. А от питання продовження відповідної державної програми міський голова має порушити вже наступного тижня під час засіданні правління Асоціації міст України у Києві. Крім того, на чергову сесію міськради мають винести питання щодо відшкодування коштом міського бюджету відсотків за кредитами на житло для тих, хто потребує покращення житлових умов.

Володимир Буряк поділився із молоддю й останніми досягненнями міста. А саме — завершенням будівництва нового термінала Запорізького аеропорту. Вже у вересні його запустять в експлуатацію.

Значна увага приділяється розвитку наземного транспорту. У місті не просто оновлюються та розширюються парки техніки, а й впроваджуються новітні технології. Наразі запорізькі трамваї обладнують валідаторами для безконтактної оплати проїзду. Тож користуватися міським транспортом молодому поколінню стане ще зручніше.

Крім того, у місті регулярно з’являються нові маршрути. Незабаром тролейбуси з автономним ходом з’єднають Бородінський мікрорайон із Хортицьким районом.

Після спілкування молоді депутати перейшли до порядку денного та окреслили плани роботи на найближчий час. Також прийняли до своїх лав нових депутатів. Окрім цього, учасники засідання звернулися до міського голови із проханням надати додатковий час, аби остаточно сформувати перелік заходів на наступний рік та обсяги їхнього фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: