circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У місті відбулася 41-а сесія Запорізької молодіжної ради

21.10.2020, 15:04

text
Поділитися:

Найважливішим питанням 41-ї сесії Запорізької молодіжної ради стало ухвалення кошторису на наступний рік. Останні кілька місяців молоді депутати опрацьовували питання, вносили корективи та пропозиції щодо організації своєї подальшої роботи. Відтак презентували загальний кошторис у сумі 17-ти мільйонів. Більше 3-х від цієї суми передбачили саме на проведення масових заходів. Проект рішення підтримали одноголосно.

На засіданні зазначили: завдяки підтримці із боку міста фінансування молодіжних заходів та ініціатив постійно збільшується. Так із 2016-го року сума зросла у 8 разів. Завдяки цьому молодь активно цікавиться життям міста, пропонує до реалізації нові проекти та ініціативи. Тож усі ухвалені пропозиції щодо збільшення фінансування міських молодіжних програм найближчим часом передадуть на розгляд фіндепартаменту міської ради. Згодом їх мають розглянути на бюджетній сесії міської ради.

Розглянули на засіданні і низку інших важливих питань. Серед них, зокрема, — кадрові зміни та підсумки роботи за останні кілька місяців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: