+3°

+3°

У місті відбулися змагання національної першості з настільного тенісу

13.10.2020, 14:56

Останні роки Запоріжжя перетворюється на один з центрів настільного тенісу в Україні. На нашій землі проходили змагання клубного чемпіонату в Суперлізі, національний кубок, регіональна ліга. Радують результатами і місцеві команди. Так жіночий колектив «Хорт-ДЮСШ #4» став переможцем минулорічного розіграшу Вищої ліги, а її гравець Марія Войтехова здобула Кубок України. Потужно виступають на міжнародній арені запорізькі паралімпійці. Максим Ніколенко та Лев Кац мають звання чемпіонів Європи. Проведення в Запоріжжі чемпіонату України серед юнаків та дівчат — черговий показник стрімкого прогресу цього виду спорту в місті.

На право влаштувати звітний чемпіонат претендувало кілька міст України. Проте перевагу було віддано саме Запоріжжю. За словами президента обласної федерації Олександра Пеленкіна, причин цьому — декілька. Запорізький осередок вже неодноразово показав, що вміє проводити змагання найвищого рівня. Серйозним аргументом виявилася і наявність зручної тенісної інфраструктури у спортивному клубі «Хорт».

Запоріжжя на цих змаганнях було представлене збірною області серед дівчат. Боротися було вкрай важко. Адже більшість представниць нашої команди — 2010-го року народження. Усі їхні суперниці — на 2 роки доросліше. Тому за медалі запоріжанкам «зачепитися» не вдалося — програли збірній Львівщини. Одним же з головних претендентів на нагороди був колектив Київської області. До змагань готувалися системно.

У підсумку збірна Київської області дісталася фіналу, де в упертій боротьбі поступилася колективу з Дніпропетровщини. Бронзові медалі здобули спортсменки з Івано-Франківщини, які в матчі за третє місце переграли полтавчанок.

Наступний старт національного масштабу відбудеться в Запоріжжі вже незабаром. З 22-го по 25-те жовтня тут же, у клубі «Хорт», пройде чемпіонат України серед спортсменів 2003-го року народження та молодше.