circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій райраді обговорили передачу однієї з лікарень громадам

17.06.2021, 17:30

text
Поділитися:

Центральна районна лікарня Запорізького району обслуговує близько 27-ми тисяч людей. Приблизно третина з них – жителі обласного центру. З 1-го січня видатки установи фінансуються за рахунок бюджету Запоріжжя, тому що вона знаходиться на території міста. Загальна сума становить майже 2 мільйони гривень. Згідно з нормами законодавства міський голова Володимир Буряк направив до райради листа з пропозиціями щодо передачі закладу до власності міської територіальної громади.

Однак за юридичною адресою лікарня зареєстрована на території Широківської громади. Свого часу її належним чином не переоформили. Тож зараз на майно закладу претендує ще і ця громада.

Отримати лікарню у власність хоче ще й Долинська громада. Спочатку подали клопотання про передачу 4-х корпусів, але згодом висловили бажання забрати увесь об’єкт.

Проте не всім громадам вдалося переконати профільну комісію райради.

Найбільш обґрунтованою, наголосили на засіданні “круглого столу”, вважають пропозицію Запорізької громади,

Остаточне рішення щодо подальшої долі центральної районної лікарні – за депутатами районної ради. Згода інших громад на передачу майна одній з них згідно із законодавством не потрібна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: