circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У місті відбувся масовий заплив через Дніпро

08.07.2019, 18:25

text
Поділитися:

Своєю активністю вони пишуть умовний підручник історії запорізького спорту. Вони – це тисячі любителів плавання, котрі зібрались на Центральному пляжі нашого міста. Їхніми зусиллями було реалізовано масовий заплив через Дніпро. Його масштабність стала рекордною для країни.


Основна дистанція запливу
Riverman-2019” – 1 кілометр. Друга, більш проста дисципліна, – 200 метрів. Спробувати свої сили на Центральному пляжі Запоріжжя зібрались 1000 учасників. Це вдвічі більше, ніж торік. Стати частиною цього видовищного процесу могли як професіонали, так і любителі. Для переможців передбачалися нагороди, що було додатковим стимулом позмагатися.

Популяризувати плавання та поборотися за згадані призи вирішили не тільки запоріжці. Було чимало гостей з інших міст. Андрій Лисенко приїхав на заплив із Дніпра. Сам у минулому плавець. Закінчив інститут фізкультури. Частіше Андрій та його колеги беруть участь на змаганнях, які відбуваються в басейні. А от на стартах просто неба є свої особливості, що додає запливу складності.

Ще одна представниця Дніпра – Світлана Мартинова. Вона не професійна плавчиха. Для неї це хобі. Якогось конкретного стилю плавання не притримується. На запливі планувала скомбінувати різні рухи. А першочергова, вона ж і кінцева, мета – гарні емоції, що і було здобуто.

Аби все зазначене було втілене, не завадить живий приклад того, як спортивні починання призводять до успіху. Взірцевою є Марина Соколова. Заплив Riverman-2019” для Марини Соколової був контрольним стартом перед прийдешніми змаганнями. Зокрема, наступного тижня дівчина візьме участь на стартах Кубку України в спринтерській дистанції, котрі відбудуться в Білій Церкві. А в серпні Марина стане учасницею Кубку Хортиці в Запоріжжі. Щодо підсумків “Riverman-2019” , то в естафеті на 200 метрів представниця ШВСМ стала третьою. Першою подолала цю дистанцію 13-річна дніпрянка Софія Тютюнник. Перемогу в довгій дистанції здобув спортсмен із Кривого Рогу Володимир Воронько серед чоловіків і запоріжанка, майстер спорту з плавання , Надія Іванова серед дівчат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: