circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Молочанську запрацював інклюзивно-ресурсний центр

09.08.2018, 09:58

text
Поділитися:

Напередодні нового навчального року в м. Молочанськ Токмацького району відкрився новий інклюзивно-ресурсний центр, у якому надаватимуть комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами віком від двох до 18 років, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У новоствореному закладі працюватиме психолог, логопед та корекційний педагог. Разом із батьками вони складатимуть індивідуальну програму корекційних занять, стежитимуть за розвитком дитини та сприятимуть її психологічній адаптації.

Крім цього, в інклюзивно-ресурсному центрі є кілька спеціальних кабінетів, де фахівці працюватимуть з дітьми та надаватимуть консультації батькам. Наприклад, кабінет психолога призначений для проведення психодіагностичної та корекційної роботи, а також обробки результатів обстежень, оформлення висновків і рекомендацій. У логопедичному кабінеті проводитимуть діагностику мовленнєвих порушень, а також допомагатимуть дітям, які мають різні вади мовлення.

Скористатися можливостями ресурсної кімнати зможуть діти, які навчаються за індивідуальною програмою розвитку. Також її використовуватимуть як додатковий інструмент для психологічної та фізичної адаптації дітей з особливими освітніми потребами. Для батьків підготовлено кімнату очікування, поки діти перебуватимуть на корекційно-розвитковому занятті.

Слід додати, що розпорядженням голови облдержадміністрації зобов’язано голів райдержадміністрацій та рекомендовано міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад створити інклюзивно-ресурсні центри шляхом реорганізації психолого-медико-педагогічних консультацій. За даними Департаменту освіти і науки ОДА, загалом в області заплановано створити 29 інклюзивно-ресурсних центрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: