circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Молочному лимані розпочинається нерест піленгаса

07.05.2018, 09:49

text
Поділитися:

Упродовж останніх днів на території області спостерігалася помірно тепла погода з незначними повітряними масами. Такі погодні умови є сприятливими для запуску риби у води Молочного лиману, що на узбережжі Азовського моря.

За повідомленням директора Приазовського національного природного парку Дмитра Воловика, вчора працівники та спеціальна техніка розчистили невелику перегородку з піску, що слугувала бар’єром для входу риби з боку моря. Різниця висот становить не менше 1,3 метра. Таким чином піленгас зміг увійти у води Молочного лиману для нересту.

Варто зазначити, що до робіт із розчистки промоїни довжиною 650 метрів були залучені громадська організація «Екокорпус», організація «Кирилівка курорт», асоціація «Міжобласний Північно-Азовський союз рибалок», персонал дитячих таборів, що розташовані на узбережжі: «Лісова пісня», «Лазурна веселка», «Зміна», «Салют», працівники Кирилівської селищної ради, а також небайдужі волонтери. Народний депутат України Сергій Валентиров надав 600 літрів пального для безперебійної роботи техніки.

Від сьогодні на території Молочного лиману діє режим тиші, що включає і заборону на ловлю будь-якої риби у радіусі одного кілометра. Вже з червня, коли буде визначено переможця тендеру, почнеться другий етап – підтримка промоїни в стабільно працюючому стані. Виконання природоохоронних заходів залишається на постійному контролі облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: