circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У найбільших запорізьких ковідних лікарнях заповнено по дві третини ліжок

28.09.2021, 13:59

text
Поділитися:

Сьогодні у Запорізькій обласній державній адміністрації під керівництвом очільника регіону Олександра Старуха відбулося обговорення нинішнього епідстану в Запорізькій області. Представники кожного ковідного госпіталю, медзакладу, де є інфекційні відділення для хворих на ковід, розповіли, як проходить перебіг хвороби у різних груп населення, чи достатньо їм ліків та медперсоналу, і чи є можливість збільшити свою потужність.

Голова Запорізької ОДА також подякував всім медикам, керівникам територій та освітніх закладів, самим педагогам та вихователям, які відповідально поставилися до свого здоров’я, за активізацію вакцинальної кампанії в області. За оперативною інформацією з громад, до роботи в офлайн-режимі готові 76% закладів у Бердянському районі, 58% – Василівському, 62% – Запорізькому, 87% – Мелітопольському та 47% у Пологівському.

Медики регіону також розповіли всім присутнім про реальний стан справ у своїх закладах: скільки пацієнтів на лікуванні, які особливості нових мутацій вірусу, чи достатньо у них ресурсів та самих лікарів. Так, в обласній інфекційній лікарні із 170 ліжок зайнято 122, а на 6 реанімаційних місцях лікують 12 хворих. Поки лікарів достатньо, але, якщо зростання захворюваності не знизити, то гостро постане питання в забезпечені медзакладу лікарями-анестезіологами. У найбільшій ковідній лікарні Запоріжжя (9-та міська лікарня) ситуація також близька до критичної. Із 260 ковідних ліжок зайняті 206. Крім того, майже повністю завантажена реанімація. Лікарня поки в змозі працювати, але за словами її керівника, недовго. Зважаючи на темпи розповсюдження хвороби, медзаклад скоро не зможе приймати хворих та потребуватиме додаткових лікарів для надання допомоги всім своїм пацієнтам.

Представники медичної галузі та керівництво обласної державної адміністрації вкотре звернулися з проханням до громадян не нехтувати власним життям і безпекою оточуючих, не наражати свої родини на небезпеку, дотримуватися вимог карантину та пройти елементарне щеплення проти COVID, як це роблять в усьому світі. Адже вакцинація – це поки единий найбільш ефективний засіб протидії ковід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: