circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Науковому містечку встановили євробаки для сміття

09.07.2019, 21:27

text
Поділитися:

Замість старих зіпсованих – нові євробаки. 12контейнерів для сміття встановили у Науковому містечку. Ця адреса стала завершальною у програмі заміни контейнерів у Вознесенівському районі. У компанії, яка займається утилізацією сміття, кажуть: оновлюють не лише баки, а і саму техніку.

Старим бакам для сміття, що стоять біля будинківпо вулиці Наукове містечко, 54, вже близько 3-х років. Мешканці кажуть, контейнери непридатні для користування, адже сміття постійно висипається, а потім його по всій вулиці розтягують собаки. Тепер поряд з будинками будуть стояти нові металеві євробаки. Старі ж контейнери, які можна відновити, відремонтують для подальшого користування. Наприклад, поставлять замість підпалених або розбитих. У компанії з утилізації сміття зазначають: оновлюють і техніку для роботи за адресами.

На підприємстві зазначили – нових баків не вистачає, адже постійно стикаються із проблемою вандалізму. Тому той контейнерний парк, який планували виставляти по місту, доводиться ставити на точки, де вандали зіпсували баки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: