circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Новомиколаївці відремонтували міст через Верхню Терсу

29.07.2019, 11:50

text
Поділитися:

На автодорогах загального користування місцевого значення продовжуються роботи з ремонту покриття та експлуатаційного утримання.

Як повідомили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, особлива увага приділена ремонту ділянок доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я, а також ремонту ділянок доріг, по яких місцевими громадами прийняті рішення про співфінансування ремонтних робіт.

На сьогодні укладено 8 договорів на виконання робіт з поточного середнього ремонту у Запорізькому, Веселівському, Великобілозерському, Михайлівському, Мелітопольському, Пологівському, Приморському, Приазовському та Якимівському районах.

Виконано роботи з поточного середнього ремонту покриття:

Запорізькому районі на автодорозі Запоріжжя-Біленьке протяжністю 10,4 км;
Великобілозерському районі на автодорозі Велика Білозерка – Верхній Рогачик протяжністю 0,5 км;
Приморському районі на автодорозі Болгарка – Новоолексіївка – Орлівка – Ботієве протяжністю 1,7 км в селі В’ячеславка;
Строганівка – хлібоприймальний пункт на ділянці протяжністю 3,7 км. Виконано влаштування вирівнюючого шару на загальній площі 22 600 м² (100% від плану) та влаштування верхнього шару покриття автодороги на площі 22 600 м² (100% від плану), протяжністю 1,3 км.
Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту в Якимівському районі на дорозі Якимівка – Новоданилівка – Таврійське – Петрівка, на ділянці протяжністю 1,95 км. Виконано влаштування вирівнюючого шару на загальній площі 8 820 м² (або 75% від плану).

Закінчено роботи з аварійного ремонту мостового переходу через р. Верхня Терса на автодорозі О081237 Новомиколаївка – Сторчове – Максимівка – Михайло-Лукашеве в с. Новомиколаївська за договором на суму 3 300 тис. грн. Мостова споруда тривалий час знаходилась в аварійному стані та нарешті в поточному році заплановано завершити її ремонт.

Розпочато роботи з влаштування вирівніючого шару на об’єкті поточного середнього ремонту у Веселівському районі на автодорозі Новоуспенівка – Братолюбівка – /Т-08-05/, на ділянці протяжністю 1,85 км.

Також виконано робіт з ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів на експлуатаційне утримання на загальній площі 191 262 м².

Виконано аварійних робіт з ремонту дорожнього покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю суцільними ділянками загальній площі 84328 м².

Ліквідовано ямковості пневмоструменевим методом на загальній площі 72 631 м², виконано ямковий ремонт асфальтобетонною сумішшю на загальній площі 34 984 м².

За минулий тиждень відремонтовано за рахунок експлуатаційного утримання дорожнє покриття місцевої мережі на площі 6 275 м².

Також продовжуються роботи з планування узбіч для забезпечення водовідводу з покриття дороги, з покосу трав на узбіччях доріг механізованим та ручним способом.

Для покращення стану безпеки дорожнього руху ведуться роботи з встановлення та заміни дорожніх знаків, в першу чергу, на аварійно небезпечних ділянках доріг та на підходах до залізничних переїздів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: