circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Новомиколаївському районі рятувальники та газовики провели спільні навчання

17.02.2021, 08:41

text
Поділитися:

16 лютого співробітники 35 ДПРЧ спільно з представниками органів місцевого самоврядування, спеціалізованими службами цивільного захисту, об’єктовими аварійно-рятувальними службами та суб’єктами господарювання провели спільні навчання на Запорізькому відділенні Новомиколаївської дільниці АТ Запоріжгаз.

Учасники відпрацювали порядок оповіщення та взаємодію органів і сил цивільного захисту у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій на об’єктах паливно-енергетичного комплексу.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасного оперативного реагування на них будуть вживатись вичерпні заходи щодо відновлення функціювання об’єктів життєзабезпечення. Також буде забезпечена готовність всіх комунальних сил і засобів до ліквідації можливих негативних наслідків внаслідок НС такого характеру.

Загалом, тренування та спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС проводяться постійно у всіх районах Запорізької області. Адже саме це допомагає виявити недоліки, а також посилює готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: