circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Південному мікрорайоні можуть побудувати легкоатлетичний стадіон

05.10.2020, 08:50

text
Поділитися:

На базі Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександра Свистуна та начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової зі спортсменами та тренерами обласної школи вищої спортивної майстерності, представниками обласних федерацій з різних видів спорту.

Олександр Свистун озвучив основні досягнення та кроки у вирішенні питань, які були порушені спортивною громадськістю на минулій подібній зустрічі.

Олександр Свистун нагадав, що презентація проєкту «Спортивні донати» відбулася 18 серпня, а вже за два тижні було зібрано 14 тис. грн, необхідних для транспортування з м. Луцька ями для стрибків із жердиною в повній комплектації «Polanik». Дороговартісний спортивний інвентар наданий безкоштовно Міністерством молоді та спорту України.

На даний час триває реалізація трьох цілей проєкту «Спортивні донати»:

придбання для спортсменів Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності пульсометрів;
придбання для дітей-спортсменів СДЮШОР зі спортивної гімнастики гімнастичного мосту;
придбання для спортсменів Запорізького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” спортивних костюмів.
Будівництво сучасного легкоатлетичного стадіону є дуже важливим питанням для міста. На теперішній час на території м. Запоріжжя існує декілька територій, які можливо використовувати для тренувань та проведення змагань, але дані території знаходяться у стані, непридатному для використання за вказаним призначенням, а деякими ділянками користуються юридичні особи.

Обласна державна адміністрація звернулася до виконавчого комітету Запорізької міської ради з пропозицією надати земельну ділянку для будівництва легкоатлетичного стадіону. Департамент архітектури та містобудування міської ради надав інформацію щодо можливості будівництва легкоатлетичного стадіону на земельних ділянках, розташованих у Шевченківському районі (вул. Автодорожна/вул. Липовецька, площею 4 га) та Комунарському районі (територія житлового району «Південний», де детальним планом було передбачено розроблення спортивно-оздоровчого комплексу).

Наприкінці зустрічі Олександр Свистун наголосив, що подібні зустрічі є дуже актуальними та корисними, тому подібну практику буде продовжено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: