circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Південному мікрорайоні відбувся рейд закладами торгівлі та сфери послуг

19.04.2021, 17:02

text
Поділитися:

Однією з перших працівники мобільної групи перевіряють продовольчу крамницю в Південному мікрорайоні. Тут антисептик і паперові рушники для покупців розміщені на вході. А от одноразових серветок для користування працівниками учасники рейду одразу не побачили. Не показали їм також і термометр.

Не оминули увагою представники мобільної групи й перукарню. Зараз тут працюють за попереднім записом. Майстри та клієнти в масках. Дезобробка здійснюється кожні дві години. Ведеться відповідний журнал.

Підприємці зауважують: із посиленням вимог карантину кількість клієнтів у перукарні зменшилася вдвічі.

Ще одна локація — зоомагазин. Попередньо тут вже здійснювали таку перевірку.

Під час рейду представники мобільної групи не тільки перевіряли дотримання карантинних вимог, але й роздавали спеціальні плакати з інформацією щодо вакцинації та прохали розміщувати їх на вході. Загалом же із початку року мобільна група в Комунарському районі здійснила 75 аналогічних рейдів. Вже перевірені близько тисячі закладів торгівлі та сфери послуг.

Серед основних порушень, які виявили цього разу, зокрема, відсутність антисептиків чи паперових рушників для особистого користування працівниками. Представники мобільної групи наголошують на необхідності дотримання усіх карантинних вимог, інакше — чекатимуть штрафи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: