circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Південному мікрорайоні відкрили дві нові амбулаторії

27.02.2020, 21:06

text
Поділитися:

У Південному мікрорайоні після реконструкції запрацювали дві нові амбулаторії. Вони відкрились ще на початку тижня. Після ремонту відкрили свої двері амбулаторії №11 і 12, що на Новокузнецькій, 20-А. Тут повністю оновили фасад, замінили вікна та двері, усі комунікації. Відремонтували і самі кабінети. За здоров’ям пацієнтів слідкуватимуть 10 медсестер та 15 сімейних лікарів.

Завідувачка амбулаторією №11 КМП “Центр первинної медико-соціальної допомоги №6” Світлана Мурашова говорить, декларації із сімейними лікарями уклали 68,2%, або 22,5 тис. мешканців Південного мікрорайону, всі вони можуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу.

У новенькому кабінеті веде прийом і сімейна лікарка Ольга Кушніренко-Унгурян. Каже, для нормальної роботи в амбулаторії створені всі умови. У кожного лікаря є комп’ютер та необхідне медичне устаткування. На місці буде виконуватися забір аналізів – крові, сечі тощо. Є глюкометри,є пульсоксиметри на місці замірюють вагу, ростомір є – все обладнання під рукою.

Повністю укомплектовані і медичні сумки, з якими лікарі виїжджають на виклики до важкохворих пацієнтів. До їх складу входять вимірювач артеріального тиску, глюкометр, лоточки для того, щоб робити ін’єкції на дому, а також термометр для вимірювання температури тіла.

Пацієнти, які вже побували в новенькій амбулаторії кажуть, тепер стало зручніше. Не треба їздити на прийом до лікаря за декілька кілометрів в іншу лікарню. Жителька Запоріжжя Раїса Пшенична говорить, тепер дорога до поліклініки займає лише 2 хвилини, а раніше доводилося ходити далеко, що дуже важко для літніх людей.

Відкриття цих амбулаторій передбачено міською програмою розвитку медицини. Завдяки їй медики можуть отримувати доплати за ефективність роботи та оновлюються медзаклади. Лише у минулому році після ремонту в різних районах відкрилися 5 дитячих та дорослих амбулаторій та жіноча консультація. Тепер запрацювали ще дві на Новокузнецькій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: