circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У політехнічному центрі профтехосвіти відкрили навчально-практичний центр

31.12.2020, 09:49

text
Поділитися:

15-річний Данило опановує професію машиніста крана лише перший рік. Зараз вчиться працювати з верстатом. Каже, нині у центрі нове обладнання, на якому працювати просто та швидко.

Наразі на машиніста-крана металургійного виробництва у центрі навчається 85 майбутніх фахівців. Викладачі зазначають, створення такого сучасного закладу із новим обладнанням дозволить молоді бути конкурентноспроможними та знайти собі гідне місце роботи, а металургійні підприємства забезпечити кваліфікованими кадрами.

У центрі обладнали слюсарну майстерню, кабінет машиністів крана та спеціальний тренувальний полігон із кабіною крана. Умови максимально наближені до реальних. Відкриття такого центру інноваційних технологій вдалось втілити в життя завдяки перемозі у всеукраїнському конкурсі від Міністерства освіти. Частково кошти надала держава, але за умови, що 30% профінансує обласний центр. Запоріжжя підтримало ініціативу та виділило необхідну суму з міського бюджету.

У планах Запорізького політехнічного центру профтехосвіти реалізація ще кількох проектів. Один з них буде спрямований на розвиток таких професій, як кухар-кондитер, електрогазозварювальник та ектромонтер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: