circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Пологах організують громадське обговорення щодо реконструкції заводу

07.08.2019, 11:40

text
Поділитися:

За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, 2 серпня 2019 року в м. Пологи відбулися перші громадські слухання стосовно планованої діяльності ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод». Обговорення були присвячені майбутній реконструкції підприємства продуктивністю 1800 т/добу (з насінням соняшника) та будівництву котельні. В останній заплановано встановлення парового котла потужністю 22,9 МВт, який буде оснащено газоочисною установкою, допоміжним обладнанням та складом для зберігання палива з облаштуванням завальної ями.

Задля виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості щодо запланованої діяльності громадські слухання проведено за участю фахівців Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації у відповідності до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загалом громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля становить 25 робочих днів. Тож до 14 серпня цього року включно громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються запланованої̈ діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань.

Детально ознайомитися зі звітом з оцінки впливу на довкілля та іншою додатковою інформацією громадськість може у:

Департаменті екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за адресою: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а;
Пологівській районій державній адміністрації Запорізької області: вул. Єдності, 32, м. Пологи, відділ економіки (кабінет 215);
ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»: вул. Ломоносова, 36, м. Пологи, відділ головного енергетика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: