circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У пологовому будинку №4 оновлять два відділення

27.04.2021, 18:09

text
Поділитися:

Пологовий будинок №4 обслуговує 128 тисяч жінок Правобережжя. У стінах закладу знаходиться також жіноча консультація, де нещодавно виконали капітальний ремонт. Зокрема, за кошти міста тут оновили кабінети, обладнання – тобто створили зручні умови як для лікарів, так і для пацієнток.

Загалом у жіночій консультації працюють 12 лікарів, на обліку в яких перебувають до 60-ти тисяч пацієнток. З оновленням тут додались й нові спеціалісти.

Також за кошти міста у закладі поступово оновлюють обладнання у відділенні інтенсивної терапії. А за кошти НСЗУ придбали сучасне пологове крісло.

Триває оновлення нині і в операційному блоці. Тут мають облаштувати кілька приміщень. Зокрема, палати інтенсивної терапії, малу хірургічну, де будуть проводити так звані операції одного дня, та велику залу. В останній будуть дві системи центральної подачі кисню.

Незважаючи на пандемію, пологовий будинок продовжує стрімко розвиватись. Минулого року для закладу придбали обладнання на суму понад три з половиною мільйони гривень. Нині тут надають допомогу у кількох напрямках. Це жіноча консультація та підтримка породіль, які мають позитивний тест на ковід. Крім цього, приділяється значна увага і вагітним, що мають патології та потребують операційного втручання. Тож новий блок, де нині триває ремонт, має збільшити якість надання цих послуг, зазначив міський голова.

Ремонти операційного блоку мають закінчити вже влітку. Також у планах виконати поточні ремонти в інших відділеннях закладу, а згодом розпочати утеплення будівлі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: