circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Преславському інтернаті збільшиться кількість підопічних

08.09.2018, 14:03

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до Приморського району голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав КУ «Преславський психоневрологічний інтернат» ЗОР. Тут він поспілкувався з колективом та перевірив хід ремонту приміщень закладу.

На теперішній час в інтернаті здійснюється капітальний ремонт житлового корпусу та будівлі пральної в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій, який фінансується коштом міжнародних донорів. Загальна сума рамкової угоди складає 8,2 млн. грн. Завершення проекту планувалося на травень 2018 року. Та з прийняттям рішення про виконання додаткових робіт введення в експлуатацію перенесено. Нині в закладі проводиться утеплення горища, встановлення протипожежної сигналізації та громовідводу. Введення в експлуатацію відремонтованих приміщень дозволить збільшити ліжкову мережу інтернату на 35 ліжко-місць.

Працівники закладу поінформували очільника регіону про низку інших проблемних питань. Зокрема, це стосується питань водопостачання, водовідведення та оновлення електромереж. За словами Костянтина Бриля, нині влада області працює над поступовим розв’язанням цих проблем.

– Сьогодні хочу представити колективу нового керівника закладу, якого було призначено на останній сесії облради. Найближчим часом директор Преславського психоневрологічного інтернату Микола Холод офіційно приступить до виконання своїх обов’язків. Упевнений, що спільними зусиллями обласної і місцевої влади, за підтримки іноземних партнерів та вашої активності і небайдужості всі питання поступово будуть вирішені. Тим паче, що ваш чудовий колектив у 170 людей опікується понад 300 вихованцями. Щиро дякую вам за вашу непросту роботу, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як повідомила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, в інтернаті розгорнуто 310 ліжко-місць. За станом на 05.09.2018 тут перебуває 307 осіб, із них 187 чоловіків та 120 жінок. Ліжково-хворих – 46, з пониженою активністю – 100 осіб. Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 173,5 штатних одиниці, у т.ч. 100,5 од. медичного персоналу.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі жінки та чоловіки, які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями старше 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в інтернаті незалежно від наявності батьків або родичів, зобов’язаних їх утримувати.

Для підопічних створено всі умови. Загальна житлова площа інтернату становить 2594 кв.м. Будівлі опалюються автономною твердопаливною котельнею, гаряче водопостачання забезпечується газовою котельнею, питна вода привізна, передбачено аварійне електропостачання. Проживають підопічні у чотирьох житлових корпусах, функціонує їдальня, медпункт, банно-пральний комбінат, клуб. У підсобному господарстві інтернату обробляється 192 га землі, для харчування підопічних вирощується 104 голови свиней, 50 голів ВРХ, 91 вівця, є фруктовий сад на 715 дерев, 250 кущів виноградника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: