circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Приморську розширюють районний медичний центр

05.04.2019, 13:21

text
Поділитися:

Як пояснив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, розширення комунального підприємства «Приморська районна лікарня» зі створенням поліклініки на 300 відвідувачів – це один з проектів, що фінансується за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

Вартість проекту становить 45 млн. 967,591 тис. грн.. і фінансується відповідно до фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком у рамках реалізації проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

− Будівництво об’єкта КП «Приморська центральна районна лікарня», її розширення та поліклініка на 300 відвідувачів було розпочато в 2011 році. Це один із тих довгобудів, які ми просто зобов’язані довести до ладу. У 2016 році тут було проведено зовнішню та внутрішню цегляну кладку стін, установлено покрівлю та віконні блоки на 90%. Частково виконано цементну стяжку під влаштування підлоги, утеплення фасадів, установлено внутрішнє освітлення, опалення, каналізацію та вентиляцію приміщення. Від самого початку ми приділяли першочергову увагу тим об’єктам, які були готові хоча б на 50%, аби не створювати нові довгобуди, а завершити розпочате. Зважаючи, що цей об’єкт досить вартісний, для його завершення знадобилося чимало коштів та часу. Нині роботу виконано на 60%. Упевнений − восени цього року об’єкт буде завершено і ми побачимо нову поліклініку в усій красі. І це, мабуть, найкраща відповідь на всі звинувачення у бездіяльності, − підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: