circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Приморську відбувся турзліт соцпрацівників

19.06.2019, 12:20

text
Поділитися:

Служба у справах дітей облдержадміністрації потурбувалася про 230 вихованців, які на сьогодні перебувають в центрах соціально-психологічної реабілітації. Наразі вже 150 дітей відпочивають у ДОЗ «Прометей» (м. Приморськ). На тих, що залишилися, чекає друга зміна та заходи, організовані центрами соціально-психологічної реабілітації.

Щоб зробити відпочинок змістовним, вже 9 років поспіль Службою у справах дітей проводиться туристичний зліт для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації з організації дозвілля.

Тема цьогорічного туристичного зльоту – «Ура! Канікули!». Зокрема, 40 вихователів, методистів, кухарів обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей прибули до бази відпочинку «Студент» (м. Приморськ). В конкурсі «Візитка команди» рівних не було команді «Хвиля» Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Найсмачніше дитяче оздоровче меню забезпечила команда «Запальнички» Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Вишукані, талановиті та граціозні у конкурсі «Домашнє завдання» були учасники команди «Перлини» Мелітопольського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Найоригінальнішим та веселим видалося справжнє дитяче дійство у конкурсі рухливих ігор, проведене командою «На крилах відпочинку» Оріхівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

А найкращими виконавцями дитячої пісні біля вогнища стали учасники команди Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Журі важко було виділити найкращих серед кращих. Але гран-прі цьогорічного турзльоту виборола команда Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Організатори сподіваються, що проведення подібних практичних заходів сприятиме згуртованості колективів та здобуттю досвіду для забезпечення дозвілля дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не мають можливості проводити канікули разом з батьками. Тож увага і психологічна підтримка працівників центрів дуже необхідна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: