circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У пришкільних таборах на Запоріжжі відпочинуть 24 тис. дітей

10.05.2018, 13:55

text
Поділитися:

Лічені дні залишились до закінчення навчального року та початку літніх – найбільших канікул для здобувачів освіти. Літо – прекрасна пора року для відпочинку, оздоровлення та фізичного й інтелектуального розвитку дітей, нагадує ГУ ДСНС.

«З цією метою, у літній період 2018 року, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації планує організувати роботу 508 пришкільних таборів на базі закладів освіти в усіх регіонах області», – розповів головний спеціаліст Департаменту Василь Панченко під час міжвідомчої прес-конференції в управлінні облДСНС.

Понад 24 тисячі дітей молодших класів під керівництвом досвідчених педагогів упродовж 3-х тижнів будуть відпочивати, оздоровлюватися, розвиватися фізично, вивчати іноземні мови та через ігрові форми навчання займатися іншими формами естетичного і культурного розвитку.

Крім цього, на базі оздоровчих таборів у м. Кам’янка-Дніпровська та Вільнянського районів планується забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку близько 500 вихованців закладів інтернатного типу та закладів професійної освіти з числа пільгових категорій.

Озвучив Василь Олександрович і сумну статистику за літо минулого року: 2 дітей загинуло в результаті ДТП, 2 – через утоплення, 2 – падіння чи обрушення конструкцій, 1 – в результаті вибуху, 1 дитина скоїла самогубство. З метою упередження нещасних випадків з дітьми під час оздоровлення , перед початком роботи пришкільних таборів планується здійснити комплекс заходів з перевірки стану пожежної безпеки, території закладів, підготовки та проведення інструктажів і практичних занять з працівниками. У програмі роботи таборів плануються заходи з теоретичного і практичного навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та діям у разі виникнення нестандартних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: