circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У прокуратурі прокоментували бунт в’язнів у Мелітопольському ізоляторі

04.09.2018, 11:00

text
Поділитися:

У зв’язку з появою в ЗМІ інформації про начебто масову спробу самогубства у Ізоляторі тимчасового тримання №3 у місті Мелітополі, а також з метою уникнення маніпуляцій та поширення недостовірної інформації, прокуратура Запорізької області повідомляє наступне:

2 вересня у вищезгаданій спецустанові поліції, ув’язнені вчинили опір працівникам правоохоронних органів під час виконання останніми службових обов’язків.

У зв’язку з даним повідомленням, до ІТТ виїхало керівництво як регіональної так і Мелітопольської місцевої прокуратури, а також Мелітопольського ВП ГУНП в області та слідчо-оперативна група.

У ході проведення огляду місця події було встановлено факти знищення та пошкодження майна поліції, а також наявність тілесних ушкоджень у 8 в’язнів.

Відомості про вказану подію внесено до ЄРДР за ч.2 ст. 342 КК України.

У ході слідчих дій з’ясовано, що двоє ув’язнених почали підбурювати інших до протидії працівникам поліції та псування майна установи.

На неодноразові вимоги чергової зміни утриматись від протиправних діянь, ув’язнені належним чином не відреагували, чинили опір законним вимогам працівників поліції та продовжували порушувати порядок тримання в установі.

Крім активних дій з перешкоджання поліції, 8 з 19 ув’язнених осіб спричинили собі порізи передпліч, але підстав для їх госпіталізації медики не встановили.

У подальшому працівниками поліції протиправні дії було припинено.

Наразі вживаються заходи до судово-медичного обстеження в’язнів, з’ясування суми спричинених збитків та інших обставин події, що мають істотне значення.

Органами прокуратури регіону та досудового слідства буде дана об’єктивна та неупереджена оцінка діям як ув’язнених, так і працівників правоохоронних органів. Правомірність дій працівників поліції при подіях 2 вересня у будівлі Мелітопільського ВП розслідуватиметься слідчим відділом прокуратури Запорізької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: